סקסולוגית קלינית, מטפלת מינית וזוגית מוסמכת.

גאולה פלדמן | סקסולוגית, מטפלת מינית ומטפלת זוגית מוסמכת

טיפול מיני לגברים

פתגם עממי טוען שכדי לעשות סקס כל מה שגבר צריך זה זמן ומקום, הפתגם הזה מייצג נאמנה את המיתוס הגברי על תפקוד מיני של גברים ,כאילו גברים מעוניינים בסקס תמיד ומסוגלים לתפקד מינית בכל מצב. המציאות שונה, שלושים אחוזים מהגברים עד גיל 45 נתקלים בקושי בתפקוד המיני. לאחר גיל 45 עולה הנתון לחמישים אחוזים, הווה אומר מחצית מהגברים בגיל הזה יסבלו מתפקוד מיני לקוי. בעיות של גברים בתפקוד המיני עשויות להתבטא בחרדת ביצוע המובילה לאיפוטנציה ולקושי להגיע לזיקפה לשמר את הזיקפה במהלך יחסי מין. לא מעט גברים מסתובבים עם תחושה ש " אני גומר מהר" ובכך מתכוונים שהם סובלים מבעיה של שפיכה מוקדמת . גם ירידה בחשק המיני אצל גברים היא לא נדירה ועשויה להשפיע על תפקוד מיני לקוי, מיעוט יחסי מין ופגיעה ביחסים הזוגיים. ישנם גברים החוששים להגיע לטיפול מיני אצל סקסולוגית , הם חוששים שמא הבעיה בתפקוד המיני אינה ניתנת לפתרון וחשים בושה ומבוכה לדבר על התיפקוד המיני שלהם ובעיקר בפני סקסולוגית שהיא אישה.

איך טיפול מיני יכול לעזור לגבר?

כדאי לדעת שמרבית הבעיות בתפקוד המיני ניתנות לפתרון ובזמן מהיר יחסית. כאשר השלב החשוב בטיפול סקסולוגי לגברים הוא שלב האבחון.
בשלב האיבחון , נשאלים פרטים הקשורים לתפקוד המיני הכללי, לבעיות בתפקוד המיני, לבריאות הכללית , להיסטוריה ישית ועוד פרטים מסייעים לסקסולוגית להבין מהו הגורם לבעיה ומהו הטיפול המיני היעיל ביותר לאותו אדם.

למה לצפות מהטיפול?

מי שמוכר כסקסולוג או סקסולוגית מוסמכים על ידי האגודה הישראלית לטיפול מיני עברו הכשרה ממושכת ומגיעים מרקע טיפולי של רפואה או טיפול רגשי.
בידיהם הכלים לאבחן ולטפל בקשיים בתפקוד המיני באופן רגיש, מכבד, ובדיסקרטיות מלאה!
כאשר הטיפול המיני נעשה בידי אדם מוסמך ומקצועי המבוכה הראשונית מתפוגגת ובזמן קצר יחסית ניתן לראות תוצאות חיוביות של שיפור בחיי המין ושיפור בחיים בכלל.

טיפול סרוגייט לגברים?

כאשר התפקוד המיני לקוי ופוגע ביכולת ליצור קשר זוגי, ניתן להיעזר בטיפול מיני המשלב מפגשים עם סרוגייט , מפגשים המסייעים להפחתת החרדה באופן הדרגתי ומעשי מפני סיטואציות מיניות ואינטימיות. מדובר בטיפול יעיל למי שמתקשה במציאת קשר זוגי, לגברים הסובלים מחרדת ביצוע הגורמת לקושי להשיג זיקפה, לגברים הנמנעים ממגע , לגברים הסובלים משפיכה מוקדמת ולגברים הסובלים מירידה בחשק המיני.

עוד על טיפול מיני לגברים

אימפוטנציה – קשיים בזקפה

טיפול מיני לגברים – אימפוטנציה / קשיים בזקפה אימפוטנציה או אינאונות בשמה העברי עשויה להצביע על בעיה בריאותית ולכן בשלב ראשון אם מופיעים קשיים בהשגת זקפה כדאי לפנות לרופא ולחילופין להיות ביטוי לתחושת לחץ או חרדה, הקושי להשיג זיקפה עשוי להופיע כבר בתחילת יחסי המין ולעיתים מתבטא בכך שהזקפה "נופלת" לפני החדירה או תוך כדי. כך אן כך זהו מצב מתסכל, וגברים חשים חוסר אונים, לחץ, בושה ולעיתים זו בעיה המובילה לכך שגברים ימנעו

קראי עוד »

התמכרות לפורנו

טיפול מיני לגברים – התמכרות לפורנו הוא סופר את הדקות  עד שהיא תצא מהבית , מתנהג כרגיל ומסתיר את ההתרגשות  שאוחזת בו  אל מול המחשבה  שעוד כמה דקות  הוא יישאר לבדו,  כשיהיה בטוח  שהיא כבר  נסעה, ירוץ אל מסך המחשב, שם יתחיל בדפדוף שיאיץ לו את הדופק, דפדוף בין שדיים,  פטמות זקורות,  שפתי ערווה  צרות ,פעורות ומזמינות , אחר כך ימשיך לסרטים , כשהעונג מגיע לשיאו, הוא חווה אורגזמה  מעורבת בתחושת בחילה.  את מה

קראי עוד »

חרדת ביצוע

טיפול מיני לגברים – חרדת ביצוע חרדת הביצוע היא אולי המפורסמת מבין כל הפרעות החרדה והיא נקשרה בעיקר לתופעת האימפוטנציה-אינאונות.חרדת ביצוע יכולה להופיע בכל מיני תחומים בחיים, לדוגמה זמר או שחקן העומד בפני אודישן חשוב עשוי לאבד את קולו, גם ספורטאים מדווחים על כך שבמצבי לחץ  כמו תחרות חשובה קורה שיכולתם הפיזית עד כדי פגיעה בהישגים הספורטיביים. וכך גם בסקס , כאשר הגבר תופס את החוויה המינית כמבחן לגבריות שלו ,כאשר  המפגש מיני קובע

קראי עוד »

טיפול בטראומה מינית

טיפול מיני לגברים – טראומה מינית שלא כמו טראומות אחרות כמו פיגוע או תאונת דרכים מאפיין עיקרי של טראומה מינית הוא הבושה, הקורבן בעצם מתבייש  ומסתיר את מה שארע לו למרות שהוא אינו אשם האשמה והבושה נוכחות בחייו,  והדבר מתחזק כשמדובר בטראומה מינית שעברו גברים.בין אם  הטראומה המינית התרחשה בילדות או בבגרות בין אם הפוגע הוא גבר או אישה התחושה המרכזית היא בושה ומאמץ רב כדי להסתיר את התרחשות הטראומה. אבל גם אם אתה

קראי עוד »

שפיכה מאוחרת

טיפול מיני לגברים – שפיכה מאוחרת "אני ממשיך וממשיך ולא מצליח לגמור" "אני לא מסוגל איתו פשוט כואב לי""זה מעליב אותי כשהוא לא גומר, אולי אני  פשוט לא עושה לו את זה.." אלו מעט מהמשפטים שאני שומעת מגברים וזוגות אשר נתקלו בבעיה, ה מתבטאת בכך שגבר אינו מסוגל להגיע לשפיכה או שתהליך הגעה לשפיכה הינו ארוך והגירוי של איבר המין צריך להיות לעיתים חזק.בעיה זו שכיחה פחות, אך הינה בעיה מתסכלת מאוד. בעיית השפיכה

קראי עוד »

שפיכה מהירה – שפיכה מוקדמת

טיפול מיני לגברים – שפיכה מהירה / שפיכה מוקדמת " בהתחלה היא העירה בעדינות, תוך כדי החדירה ביקשה עוד, אבל  ככל שהתאמצתי להחזיק מעמד , כך גמרתי מהר יותר . לאט לאט היא התחילה לשנוא את כל המשחקים שלפני. היום היא לא מסוגלת שאני יורד לה, היא אומרת שזה מעצבן אותה ושהיא רוצה גבר אמיתי שמסוגל לזיין אותה כמו שצריך, שהיא רוצה להרגיש אותי הרבה זמן ולא את האצבעות או הלשון שלי".אפי,  (שם בדוי)

קראי עוד »

פוסטים מתוך "בלוג טיפול מיני"

מהי שפיכה מהירה - טיפול מיני גברים

שפיכה מהירה – היקף התופעה

איך מטפלים בשפיכה מוקדמת? מהם הסיבות וגורמים לשפיכה מוקדמת.
כמו כל בעיה בתפקוד המיני לטיפול בסימפטום השפיכה המוקדמת יש מספר שלבים
שלב ראשון – זיהוי מקור הבעיה

קרא עוד »
איך מטפלים בשפיכה מוקדמת

איך מטפלים בשפיכה מוקדמת

איך מטפלים בשפיכה מוקדמת? מהם הסיבות וגורמים לשפיכה מוקדמת.
כמו כל בעיה בתפקוד המיני לטיפול בסימפטום השפיכה המוקדמת יש מספר שלבים
שלב ראשון – זיהוי מקור הבעיה

קרא עוד »

שפיכה מהירה / שפיכה מוקדמת

לא עומד לי, האם אני לבד? איך בודקים אימפוטנציה? מה הסיבות לקשיים בזקפה? מה זה בעצם זקפה? מה קורה בקליניקה לטיפול מיני ?טיפול באימפוטנציה בהפרעות זקפה, טיפים ומידע.

קרא עוד »

חוסר חשק מיני

חוסר חשק מיני? ירידה בתשוקה ? או אולי פערים בחשק המיני ? איך משפיע חוסר חשק מיני על הזוגיות? איך לעורר את החשק המיני? ומה הטיפול בחשק מיני נמוך?

קרא עוד »

אימפוטנציה והפרעות בזקפה

לא עומד לי, האם אני לבד? איך בודקים אימפוטנציה? מה הסיבות לקשיים בזקפה? מה זה בעצם זקפה? מה קורה בקליניקה לטיפול מיני ?טיפול באימפוטנציה בהפרעות זקפה, טיפים ומידע.

קרא עוד »
זקוקים לעזרה
שליחה בווטסאפ