סקסולוגית קלינית, מטפלת מינית וזוגית מוסמכת.

גאולה פלדמן | סקסולוגית, מטפלת מינית ומטפלת זוגית מוסמכת

טיפול סרוגייט

מה זה טיפול סרוגייט?

טיפול סרוגייט הינו טיפול מיני המיועד למי שאין לו/לה בן /בת זוג ורוצה לטפל בקשים מיניים או אינטימיים
בהרבה מקרים חוסר הניסיון המיני והזוגי או הקושי בתפקוד מיני מוביל לקושי ליצור מערכות יחסים וזהו מעגל סגור המונע מימוש זוגיות ומיניות. הסרוגייט הינו בן/בת זוג חלופי/ת המלווה את המטופל/ת בתהליכי הטיפול המיני ועובר/ת איתו/ה את כל השלבים עד למימוש מיני ולרכישת ביטחון במיניות שיאפשר המשך ליצירת קשרים זוגיים ומיניים מספקים. למי מיועד טיפול סרוגייט.

למי מיועד טיפול סרוגייט?

טיפול סרוגייט מיועד לנשים וגברים הסובלים מקושי לממש מיניות, קושי ליצור קשרים ואשר חשים כי לא יוכלו לפתור את הקושי בכוחות עצמם, נפגעי ונפגעות טראומה מינית המתקשים ליצור זוגיות ונמנעים מיחסי מין יכולים להסתייע רבות בטיפול סרוגייט, גם עבור מי שנמנעים לאורך שנים ממערכות יחסים ומיניות על רקע קשיים באינטימיות ומיניות ונשארים בתולים עד גיל מאוחר , טיפול סרוגייט נמצא יעיל ביותר כדי להיחלץ ממעגל ההימנעות.

איך מתבצע התהליך?

טיפול סרוגייט הינו משולש טיפולי שבו משתתפים המטופל/ת הסרוגייט והמטפלת המינית.
טיפול סרוגייט מתחיל במפגש הכרות בין הסרוגייט למטופל/ת שבו לכל אחד מהצדדים יש אפשרות להמשיך למפגש הבא או להודיע כי אינם רוצים בכך, ממש כמו בחיים,
המשך הטיפול עוסק בהתקרבות הדרגתית צעד אחר צעד אל אינטימיות רגשית ופיזית כאשר המטפל/ת מלווה את התהליך ובכל רגע קשוב לקשיים , לחרדות , להיסוסים עד שהמטופל/ת חש/ה בטחון במרחב האינטימי.
זהו תהליך הדרגתי שבו המטופל/ת אשר נמנעו עד כה ממיניות מתחילים להכיר את עצמם, את הצרכים המיניים ואת הגבולות ובכך לבנות ולממש את ה"אני המיני והזוגי" שלהם אשר מכל מיני סיבות לא התממש עד כה.

מה זה סרוגייט?

סרוגייט הם בני זוג חלופיים העוברים ביחד עם המטופל/ת את תהליכי הטיפול המיני באופן הדרגתי ובהנחיית מטפל מיני שהוסמך לטפל בטיפולי סרוגייט.

מה זה לא סרוגייט?

טיפול סרוגייט אינו שרות מיני בתשלום, וסרוגייט המציעים שרות ללא ליווי של מטפל מיני מוסמך אינם סרוגייט.הסרוגייט אינם שחקנים או מדריכי מין וגם לא שרות למימוש פנטזיות. טיפול סרוגייט הוא טיפול לכל דבר העוסק במיניות.
זקוקים לעזרה
שליחה בווטסאפ